Site Loader

Najlepsze piece do wytopu metali kolorowych proponuje Energoel. Modele PDP – 3 doskonale sprawdzą się, gdy liczba metali kolorowych nie jest zbyt wielka w warunkach laboratoryjnych. Mogą nimi być: złoto, srebro oraz platyna. Dla kupujących dostępne są wersje jakie współpracują z tyglami ceramicznymi a także wersje posiadające tygiel grafitowy. Pojemność tygli to około pięćdziesiąt ml.

Specyfikacja techniczna urządzeń opublikowana jest pod linkiem https://energoel.pl/produkt/piec-indukcyjny-seria-pdp/ i sugeruje, że opłaca się w takie piece się zaopatrzyć pod spodziewane użycie. Niewielkie straty mocy znajdują przełożenie w zmniejszeniu kosztów eksploatacyjnych, powiązanych z mniejszym zapotrzebowaniem na energię elektryczną. W przedsiębiorstwie stosowany jest oryginalny system IPM – EnergoEl. To on pozwala na optymalne oraz zautomatyzowane przystosowanie mocy maszyn do zmieniających się cech wsadu. Spora sprawność energetyczna wpływa na dynamiczność nagrzewania. Maszyny ciepłownicze mają małą masę oraz niewielkie rozmiary.

W związku z tym nawet wówczas, gdy powierzchnia jest ograniczona sprawdzają się idealnie. Każda maszyna zrobiona jest z zastosowaniem hartowania indukcyjnego, czyli można przystosować do określonych czynności. Można również skorzystać z lutowania twardego lub miękkiego. Zleceniodawcy chwalą to, że świadczenia są wykonane w zgodzie z ich oczekiwaniami. Opis świadczeń zaprezentowany jest na witrynie firmy. Przedsiębiorcy są zawsze zadowoleni.

Mające zastosowanie w przemyśle piece cechuje: wysoka sprawność, duża wydajność, duża wydajność w obrocie energią, opcja zautomatyzowanie procesów, łatwa obsługa, sterowanie temperaturą, kompaktowa budowa, niewielkie gabaryty, pozytywny wpływ na środowisko oraz opcja użycia wybranych opcji, zależnie od oczekiwań klienta. Ze względu na to, że są to piece bardzo rozbudowane, można liczyć na ich bezawaryjne funkcjonowanie. Zaprezentowana marka stale kieruje się wymaganiami zleceniodawców w obrębie wytwarzanych pieców.

Post Author: Redakcja