Site Loader

Urlop w Mechelinkach to propozycja udanego wypoczynku nad Morzem Bałtyckim. Pobyt w kameralnej atmosferze jest zagwarantowany, jeśli rezerwuje się Apartament Mechelinki. Mechelinki to miejscowość między drogą do Gdyni i Redy. Niewielki kurort blisko większych miast to doskonały kompromis dla dużej liczby turystów.

W urokliwej miejscowości można na plaży zobaczyć kaszubskie kutry rybackie. Warto także odwiedzić Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. W miasteczku można wyszukać sporo obiektów gastronomicznych. Apartament Mechelinki znajduje się przy ulicy Regatowej, tuż przy morzu. Odległość do plaży z pięknym molo to zaledwie cztery minuty. W miejscowości takiej można odwiedzić Torpedownię, czyli zabytkową halę montażową niemieckich torped.

Opłaca się także odwiedzić punkt widokowy – Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Co istotne, Mechelinki można rezerwować nie tylko w trakcie sezonu, ale w ciągu całego roku. Można w takim razie tutaj spędzać Boże Narodzenie, Sylwestra, ferie lub najzwyczajniej cieszyć się świeżym powietrzem w ciągu całego roku. Luksusowy apartament nadaje się zarówno na krótsze, jak i długie pobyty, ponieważ jest wszechstronnie urządzony. Na stronie www znajduje się szczegółowy opis udostępnionych atrakcji w Trójmieście i opcje spędzania czasu wolnego.

Więcej informacji udzielają właściciele apartamentu. Dane do kontaktu to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciele są dostępni pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest miejscem rekomendowanym przez gości. Miejsce to polecane jest dla dużej liczby osób, ze względu na to, że może tutaj zamieszkać nawet sześć osób. To  doskonała opcja dla osób, które nie chcą spędzać czasu wolnego w dużych miejscowościach wypoczynkowych. Warto się tym zasugerować, gdy ma się dokładnie takie wymagania.

Post Author: Redakcja