Site Loader

Trwałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe posiadają wyjątkowe właściwości, umożliwiające uzyskanie jak najlepszych wyników. Wszystkie tynk akrylowy można bez problem nakładać. Tynk jaki powstał na bazie nowoczesnych technologii nadaje się do ułożenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym i wielu innych.

Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Dodatkowo ten rodzaj tynku bardzo dobrze sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich wykonania. Wskazany wyrób to integralny element kompletu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw została ukazana przez producenta i można się z nią zaznajomić na stronie internetowej.

Kiedy klienci mają takie życzenie, mogą zostać wykonane zlecenia indywidualne pod kątem wybarwienia tynku. To daje pewność, że niezależnie od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można oczekiwać, że ze wsparciem konkretnej firmy da się to pozyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kg. Klienci interesujący jego kupnem mogą obeznać się z prezentacją na stronie www. Do ich dyspozycji pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W przypadku dodatkowych pytań można skontaktować się z obsługą klienta. Z uwagi na prędkość i łatwość aplikacji, tynk akrylowy stosuje się bardzo często. Warto zdecydować na ten konkretny preparat, by mieć gwarancję jak najlepszej jakości. Ze względu na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki rodzaj tynku jest umieszczony. Oznacza to, że nowoczesny tynk cienkowarstwowy może zostać nałożony w każdych warunkach środowiskowych.

Post Author: Redakcja